

від 6 171 ₴
Дзеркала для ванних кімнат з підсвічуванням та лінзою LENS LIGHT. Лінза має свою підсвітку для максимальної зручності під час косметичних процедур.
Під час індивідуального замовлення можна вказати бажаний розмір дзеркала, а також бажану яскравість підсвітки 10 Вт/15вт/18вт та інші додаткові функції.
Каталог наших дзеркал.
- Механічний вмикач 150 грн
- Сенсорний вмикач від 500 грн
- Блок живлення IP65 200 грн
- Додаткова контурна підсвітка (кольорова або 2700-12000К)
- Скляна полиця
- Індивідуальний малюнок підсвітки
- Функція підігрівання (антизапотівання)
- Дзеркальне полотно Diamant виробництво Бельгія
- Годинник
Стандартні моделі дзеркал можна обрати на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | пряме |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | алюмінієвий профіль |
| Фасади | дзеркало |