



від 4 568 ₴
Для консультації телефонуйте по номеру телефону +38095877450 Олексій
Ніжне дзеркало OMEGA BLACK с кантом чорного кольору має вишуканий дизайн який підкреслюється яскравим LED підсвічуванням.
При замовленні можна вказати індівідуальну ширину канту та колір каталогу RAL чи NSC.
При замовленні можна вказати яскравість підсвічування і інші додаткові функції, Товщина дзеркала 4 мм, що гарантує ідеальне відображення, без спотворень. Також дзеркальне полотно вологозахищене, гарантує, що воно буде довго служити.
Якщо вам потрібний індивідуальний розмір, ми виготовимо ваше дзеркало впродовж 10-14 робочих днів.
Каталог наших дзеркал.
Варіанти модифікації дзеркала з підсвічуванням
- Механічній вимикач 150грн
- Сенсорний вмикач від 500грн
- Блок живлення IP65 200грн
- Додаткова контурна підсвічування ( кольорова або 2700-12000К)
- Скляна полиця
- Індивідуальний малюнок підсвічування
- Функція підігрів ( антизапотівання)
- Дзеркальне полотно Diamant
Детальніше за посиланням
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | алюмінієвий профіль |
| Полиці | скло матове |
| Фасади | дзеркало |