
від 5 656 ₴
Для консультації телефонуйте по номеру телефону +38095877450 Олексій
Дзеркало c підсвічуванням LENS виконане зі збільшувальною лінзою, має яскраве підсвічування по усьому периметру шириною 50мм, що дає оптимальну яскравість освітлення. При індивідуальному замовленні можна вказати бажаний колір підсвічування і ширину підсвічування і бажану яскравість 5 Вт/10вт/15вт/18вт і інші додаткові функції.
При замовленні можна вказати яскравість підсвічування і інші додаткові функції, Товщина дзеркала 4 мм, що гарантує ідеальне відображення, без спотворень. Також дзеркальне полотно вологозахищене, гарантує, що воно буде довго служити.
Якщо вам потрібний індивідуальний розмір, ми виготовимо ваше дзеркало впродовж 10-14 робочих днів.
Каталог наших дзеркал.
Варіанти модифікації дзеркала з підсвічуванням
- Механічній вимикач 150грн
- Сенсорний вмикач від 500грн
- Блок живлення IP65 200грн
- Додаткова контурна підсвічування ( кольорова або 2700-12000К)
- Скляна полиця
- Індивідуальний малюнок підсвічування
- Функція підігрів ( антизапотівання)
- Дзеркальне полотно Diamant
Детальніше за посиланням
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | пряме |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | алюмінієвий профіль |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (д×ш×в), мм | 600*800 |