
3 125 ₴
Для консультації телефонуйте по номеру телефону +38095877450 Олексій
Дзеркало NIKA з Led підсвічуванням по контуру, оригінальне і стильне, стане чудовим доповнення інтер'єру ванної кімнати.
На замовлення ви можете вказати яскравість підсвічування та інші додаткові функції, товщина дзеркала 4 мм, що гарантує ідеальне відображення, без викривлень. Крім того, додатково дзеркальне полотно захищає від корозії протиуламкова плівка.
Каталог Наші дзеркала.
- Механічний вмикач 150грн
- Сенсорний вмикач від 500грн
- Блок живлення IP65 200грн
- Додаткова контурне підсвічування (температура 2700-12000K)
- Скляна полка
- Індивідуальний малюнок підсвічування
- Функція підігрів
- Годинник
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | пряме |
| Колір покриття | Срібло |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ ламінований |
| Полиці | скло тоноване, скло прозоре, скло матове |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (д×ш×в), мм | 400*800 |