
Відправка з 11 травня 2026від 5 404 ₴
Ніжне прямокутне дзеркало з радіусними кутами та білим кантом, обладнане LED-підсвіткою
Під час замовлення можна вказати яскравість підсвітки та інші додаткові функції, Товщина дзеркала 4 мм, що гарантує ідеальне відображення, без спотворень. Також дзеркальне полотно вологозахищене, що гарантує захист від корозії.
Каталог наших дзеркал.
- Механічний вмикач 150 грн
- Сенсорний вмикач від 500 грн
- Блок живлення IP65 200 грн
- Алюмінієвий корпус дзеркала
- Додаткова контурна підсвітка (кольорова або 2700-12000К)
- Скляна полиця
- Індивідуальний малюнок підсвітки
- Функція підігрівання (антизапотівання)
- Дзеркальне полотно Diamant виробництво Бельгія
- Годинник
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | алюмінієвий профіль |
| Полиці | скло матове |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антизапотивание | Немає |
| Форма дзеркала | кругле |
| розмір дзеркала | 500 x700 |