
3 961 ₴
Макіяжне дзеркало, розміри 800*600, 700*900, а так само виготовимо дзеркало за індивідуальним розміром.
Ціна дзеркала вказана з лампами.
Дзеркало з LED підсвічуванням це:
Стандартні та індивідуальні розміри
- Низьке енергоспоживання
- Довгий термін служби – не менше 50 тисяч годин безперервної роботи.
- Алюмінієвий профіль
- Ультратонка конструкція складає всього 46мм
- Вологостійке дзеркальне полотно виробництва AGC Corp.
Опціонально :
- Кнопковий вимикач
- Сенсорний вмикач
- Скляна полиця
- Дзеркальне полотно Diamant виробництво Бельгія
Стандартні моделі дзеркал можна вибрати на сайті.
Для прорахунку індивідуального розміру і опцій телефонуйте 0958777450 Viber
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGC |
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип дзеркала | Настінне |
| Форма косметичного дзеркала | Прямокутна |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 46 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (д×ш×в), мм | 600*800 |