

Відправка з 07 травня 2026від 4 568 ₴
Дзеркало METALLIC з підсвіткою і фарбуванням в алюмінієвому корпусі
Виготовлення за індивідуальним розміром.
Оригінальне дзеркало Metallic, прямокутної форми, має по всьому периметру сріблясту окантовку, ширина якої 4 см, що надає особливої легкості та неповторності представленого виробу.
Дзеркало з підсвіткою LED і фарбуванням у сріблястий металік колір, розмір 700*500 мм, или индивидуальны, алюмінієвий корпус, фарбування можливе в будь-який колір за каталогом RAL.
Під час замовлення можна вказати яскравість підсвітки та інші додаткові функції, Товщина дзеркала 4 мм, що гарантує ідеальне відображення, без спотворень. Також дзеркальне полотно вологозахищене, що гарантує захист від корозії.
Каталог наших дзеркал.
- Механічний вмикач 150 грн
- Сенсорний вмикач від 500 грн
- Блок живлення IP65 200 грн
- Алюмінієвий корпус дзеркала
- Додаткова контурна підсвітка (кольорова або 2700-12000К)
- Скляна полиця
- Індивідуальний малюнок підсвітки
- Функція підігрівання (антизапотівання)
- Дзеркальне полотно Diamant виробництво Бельгія
- Годинник
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Вологостійкість | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дзеркало |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Форма дзеркала | пряме |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 24 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Корпус | алюмінієвий профіль |