

Відправка з 05 травня 2026від 5 404 ₴
Дзеркало Tiger оснащене світлодіодним підсвічуванням. Дзеркало виконано в класичному стилі і підійде як для ванної кімнати, так і для інших приміщень з сучасним дизайном. Дзеркальне полотно для виробництва дзеркал використовуємо виключно вологостійке AGC, якщо вам необхідний індивідуальний розмір, ми виготовимо ваше дзеркало протягом 5-7 робочих днів.
Вартість дзеркала:
Стандартні та індивідуальні розміри
- Низьке енергоспоживання led стрічка потужністю 10вт/метр
- Довгий термін служби – не менше 50 тисяч годин безперервної роботи.
- Захист від бризок, повністю закрита світлова область
- Ультратонка конструкція становить всього 26 мм
- Світловий малюнок рівномірно світиться
- Вологостійке дзеркальне полотно виробництва AGC Corp.
Опціонально :
- Кнопковий вимикач
- Сенсорний вмикач
- Додаткова контурна підсвічування ( кольорова або біла )
- Скляна полиця
- Індивідуальний малюнок підсвічування
- Функція антизапотівання
- Дзеркальне полотно Diamant виробництво Бельгія
Для прорахунку індивідуального розміру і опцій телефонуйте 0958777450 Viber
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Форма дзеркала | Пряме |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (д×ш×в), мм | 500*700 |
| Вага | 7000 |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | скло матове, скло прозоре, скло тоноване |
| Фасади | Дзеркало |
| Корпус | алюмінієвий профіль |